Stiil - P mudel

stiil - P MUDEL

Stiil - P mudel sobib eelkõige klientidele, kes hindavad kõrgelt privaatsust, kuna antud mudeli puhul on välistatud igasugune nähtavus boksi sisu olemusest. Antud mudel mitte ei taga ainult privaatsust, vaid tõstab keldri välimust ja loomulikult ka omandi väärtust.


Stiil P tehnilised detailid:


  • P mudel on valmistatud profiilplekist, mis tagab kliendile täieliku privaatsuse keldriboksi rajamisel. Antud mudel on valmistatud samale  kandvale konstruktsioonile nagu A mudel.

  • Mooduli liiteid on ühendatud neet-ühendusega. Ühenduse eesmärgiks on mitte kahjustada tsink-korrosioon pinnakatet. Värava konstruktsioonis kasutatakse profiilühenduste stabiilsuse suurendamiseks spetsiaalseid tööstusplastikust kinniteid.

  • Värava eriline konstruktsioon suurendab selle vastupidavust. Konstruktsioon suurendab vastupidavust tänu neljakordsele horisontaalsele profiilile, topelt vertikaalsele profiilile ja kahele ristlõikele.

  • Lukul on standard tabaluku võimalus; samuti on saadaval ka standardse sisuga tavalukk (võimalus saada ühe- kahepoolseid tiibväravaid ja liugväravaid).

  • Kandvate postide mõõdud on 44 x 44 mm, kõrgusega 2100-3000 mm. Pakume ka teleskoopilist postipikendust (40 x 40mm kõrguse reguleerimiseks), mis annab kliendile võimaluse valida kõige parem kõrgus.  


hinnapäring

Tellimise kontakt

Egle Kangur

Müügijuht

egle@aiatehas.ee 

+372 53 44 55 67


Email again: